Kylie Minogue

Kylie Ann Minogue

6,7
743 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kylie Minogue

Obserwuję ją od początku jej kariery i na początku była po prostu nielubiana, mówiono, że słodka, infantylna, piskliwa (podobnie było z Madonną na początku jej kariery), że gwiazdka jednego sezonu a tu patrzcie tyle lat a Kylie im starsza tym lepsza i piękniejsza, jest jak wino. Jak słuchałam jej pierwszych piosenek to koleżanki się ze mnie śmiały, że czego ja słucham ale ja wiedziałam już wtedy, że to jest GWIAZDA. Z biegiem lat trochę o niej zapomniałam może przez natłok wszystkich gwiazd i gwiazdeczek ale jedno jest pewne, ona jeszcze długo będzie na topie. Porównywano ją czasem z Madonną ale co tu porównywać, Kylie nie zrobiła kariery na skandalach i rozgłosie a na ciężkiej pracy. Madonna w pewnym momencie swej kariery też stawała się jak wino ale to wino jest w tej chwili alpagą. Tylko Kylie!!!

użytkownik usunięty
lalala

Ja dostałam szału na punkcie Kylie jakiś rok temu :) uważam ze jest świetna Madonna do przy niej little pikuś!!! ona tylko umnie robic rozglos szukac nowych romansow itd.niewiem czemu jest taka slawna chyba tylko ze na scenie potanczy i cos pomruczy wielu krytykow sadzi ze niema wielkiego talentu wokalnego a Kylie wrecz przeciwnie.Ma piekny,sexowny glos.uwielniam jej sluchac! Nidy nie bylo i nie bedzie juz takiej piosenkarki jak Kylie i uwazam ze to ona jest krolowa a nie madonna phi wielka mi gwiazda!!! Kylie dawaj czadu przez nastepne 20 lat!!!!!!!! I love You <3

Fenomen Madonny polega na jej niezwykłej marketingowej wiedzy, łamaniu stereotypów. Ukształtowała ona muzykę pop, choć nie umie śpiewać. No, i to tak w skrócie odpowiedź na twoje pytanie. A jeśli uważasz, że wypromowała się skandalami, to się jednak mylisz (owszem, skandale były, ale na pewno nie tak żałosne jak w przypadku zGagi, Bryty itp.).

Kylie również lubię, ale królowa jest tylko jedna :].

Blue_Man

dlaczego sadzisz ze madonna nie umie spiewac?

użytkownik usunięty
Blue_Man

bez przesady, MAdonna nie umie spiewac?? MOze glosu fenomalnego jak whitney czy ktos tam to nie ma, ale spiewac potrafi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones