Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 473 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Hugh Jackman w reklamie Lipton Ice Tee??? ale się uśmiałam. Na początku go nie poznałam. Rewelacja. Uwielbiam go ;)

shanti1993

A ja poznałam go odrazu. Fajne z niego ciacho. Ubóstwiam go. Widziałam w internecie inną reklamę Liptona z jego udziałem, też fajna. Ogólnie nie cierpię reklam, ale te z Hugh mogę oglądać zawsze, nawet w przerwie filmu:) Facet jak dla mnie jest boski.

solita

no zgadzam się. a jaka to reklama? masz jakiś link? bo nie widziałam jeszcze...;) i przystojny to on jest...i to jak...

shanti1993

na początku zastanawiałam się, czy to na pewno on, ale później nie miałam wątpliwości ;p
nie znaleźli by tak przystojnego faceta na ulicy ;P
http://www.youtube.com/watch?v=OSQ8Xh8dW40&feature=related link z YB ;P

Sinta

Moja reakcja była bardziej taka: 'Hugh? Nie... Niemożliwe... Zaraz, kurde, Hugh!' :D

Reklama... jak normalnie ich nienawidzę, to tą mogłabym oglądać na każdej przerwie ;D I jeszcze muzyka świetnie dobrana, więc jest git ;)

Sinta

Haha. Dokładnie..zgadzam się w 100% :D

Swoją droga..nieźle wyszedł w tej reklamie..; )

shanti1993

ja tez go od razu poznalam xD facet jest genialny!

Alicja444

Dzisiaj zobaczyłam. Już wstawałam od telewizora a tu nagle taki okrzyk: oo, Hugh! Reklama świetna;p

lemiracle

Reklama fajna, choć autor inspirował się trochę teledyskiem do kawałka "Weapon of choice" Fatboya Slima z tańczącym w hotelu Christopherem Walkenem. Ale ja w tej reklamie ujrzałem idealnego kandydata do roli Jamesa Bonda. Styl, luz, ironia, brakuje Waltera PPK i Bond jak ulał. To byłby godny następca Connery'ego i Moore'a. David Craig to góra mięśni bez prezencji. Hugh Jackman na Bonda! :P

the_boutique

Ogólnie nie lubię Bonda ale jak by tam grał Hugh to bym obejrzała. Pytanie: Czy mi się wydaje czy ta reklama ma dwie wersje ??? ;) Coś mi ostatnio nie pasuje. Początek i koniec ten sam ale środek jakby inny.

shanti1993

na poczatku myslalam ze skas znam tego faceta i pozniej sie zorientowalam ze to on xD jest bardzo przystojny

socco333

tak mi się wydawało bo widziałam tylko końcówkę i jak mi śmignął na ekranie to nie byłam pewna czy dobrze zobaczyłam... :)

klaudia_nascimento

Widać, że lubi tańczyć.

Shanti
Ta reklama ma jedną wersję w oryginale, ale oczywiście w Polsce musieli ja rozdzielić i stworzyli dwie nowe, przy okazji pozbywając się części na dobre. Podaję link do całości:
http://www.youtube.com/watch?v=CcLj2Y8jRLw

Warto zobaczyć:)

Ookami88

wielkie dzięki za link ;) świetny
pozdrawiam

socco333



Tak, jest przystojny..i to nawet bardzo :P

Gabrysia21

ja się cieszę że wystąpił w reklamie bo mogę go codziennie oglądać ;) siedzę sobie spokojnie przed telewizorem a tu nagle ta reklama, uśmiech sam ciśnie się na usta ;)

shanti1993

Reklama liptona - przerost formy nad trescia

shanti1993

A ja się spytam, po co mu udział w reklamie? Czyżby zabrakło mu na waciki?
Zupełnie nie rozumiem takiego postępowania aktorów tej klasy (a może już spadł do niższej).
Wszak kiedyś pan Kazimierz Staszewski śpiewał, że: „wszyscy artyści to....” więc nie mam się co dziwić.
W każdym razie, stracił On dużo w moich oczach, po tym jak zobaczyłem go w tej reklamie.

Cichutenki

Hehehe, ja miałam podobną reakcję co do niektórych, że ,,Ty to Hugh, no raczej chyba nie, ale ty to jednak on'' i potem taki cudowny uśmiech na ryju że mogłam sobie zobaczyć Jackmana w garniaku tańczącego po herbacie xD Ale nadal nie cierpię Lipton Ice Tea, wolę Nestea.

krawmaja

kocham Hugh Jackmana jak cholera...Zazdroszczę jego żonie ;( Reklama wyjebana. nie dość, że on, to jeszcze zajebisty kawałek :) nawet mam już tytuł i wykonawcę, hurra ;P

efcix

a mogłabyś podać tytuł i wykonawcę? reklama świetna ;)

shanti1993

Ja też nie od razu go poznałam,ale za drugim razem tak.Śmieszna reklama...!;)Ale seksowny to on jest.

plistek43

Wyszło niesamowite poczucie Humoru Hugh'u Jackmana i umiejętności taneczne zaplusował u mnie tą reklamą.

Piosenka nie wiem czy ktoś podał tytuł

John Ozila - Funky Boogie

Jeśli powtórzyłem tytuł ,przepraszam ;)

class_b

widziałam go dziś w X-menie ;) super jest ;) po prostu rewelacja...tylko po co on cokolwiek na siebie zakładał ;)

shanti1993

Jedyna reklama której nie przełączam. No i od razu bardziej lubię Lipton, więc chyba osiągnęła swój cel ;p

shanti1993

Teraz powstała polska reklama wzorowana na tej, w której grał Jackman, reklama Heleny.

case_p14

ostatnio zauważyłam jak entuzjastycznie reaguje moja mama na tą reklamę ;)
jest takie "oooooooooo i jak miło" , oraz wielki uśmiech na twarzy ;)

shanti1993

Nad tym samym się głowiłam. Chociaż nie widać go tam zbyt długo i dlatego zwątpiłam, że to on:)

shanti1993

Filmik o powstawaniu reklamy- dla mnie bomba :D
http://www.youtube.com/watch?v=YkU81dWleQU

ja_mam_dynamit

Ma gość talent. Świetnie tańczy, śpiewa. Mógłby zagrać w jakimś musicalu.

użytkownik usunięty
Nina_Undomiel

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale jeśli to japońska reklama to zapłacili mu krocie.Brad Pitt grał w japońskiej reklamie kawy (a za młodu levi's i pringles ;] ).W Japonii żeby produkt się sprzedał to MUSI go reklamować jakaś znana postać.Np. Willis i jakaś vódka czy tam whisky ;) albo w filmie ,,Między słowami'' bardzo dobry przykład był.

shanti1993

nie to ze na początku relkamy on trzyma gazete ze swoim zdjęciem i podpisaną wielkim HUGH JACKMAN xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones