Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 473 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

przystojny jest , dobrze zbudowany ale widac ze to podstarzaly amant ,
cialo starzejace sie i wiotczejace.
Jest poza tym przystojny ale nie jest piekny.
No aLE reklama liptona ok , fajnie tam tańczy

hdsr32

on jest stary? hahahahahaha!
podstarzaly amant? w którym miejscu?
jestem rozbawiona, doprawdy ;-)

hdsr32

Jaki podstarzały amant?Chyba cię popierdoliło do reszty!Twój post rozbawił mnie do łez,hahaha!-.-

hdsr32

On nie jest stary!Stary to człowiek po 80,lub więcej.Jak możesz?!Aż mi się wierzyć nie chce.On jest świetny i przystojny.

plistek43

mlodosc jest do 30 stki , potem cialo sie starzeje (wiem cos o tym :) ,
grawitacja bierze góre i wszystko czlowiekowi klapcieje , zaczyna zwisac o
obsuwac sie ku dołowi . Nawet u aktorow widac postep wieku , choc oni zyja
ze swego wygladu i jest dla nich narzedziem pracy - liczne operacje ,
liftingi , kremy , spa itp itd nie zatrzymaja czasu . po 80 to juz jest
barzdo pozna starosc , wiek na umieranie . Starosc zaczyna sie w wieku 60
lat a prawdziwa mlodsc konczy sie wraz z 30 stka , no taka prawda ludzkiej
fizjologii i fizjonomii . co innego umysl ten moze byc mlody do konca zycia
ale tez bez przesady bo skleroza takze dotyka wiekszosc

hdsr32

no nie ;-) juz dawno skonczylam 30-e, a wciaz wiekszosc uwaza, ze moj 13-letni syn jest moim bratem.
wszystko zalezy od tego, jak czlowiek o siebie dba,cwiczy, odzywia sie, itd.
pozdrawiam wszystkich po i przed 30-ą. I tych przed 40-ą przede wszystkim ;D

hdsr32

Skoro sama twierdzisz, że to natura, że "grawitacja bierze górę" to czemu się dziwisz, że u Jackmana jest tak samo? A co, miał wypić eliksir młodosci? Chryste.

hdsr32

on ma zwiotczałe ciało? eeee... że co?... facet jak dla mnie ma ciało boga. matko jak można powiedzieć, że TAKI mężczyzna jest podstarzałym amantem. To chyba najseksowniejszy aktor jakiego w życiu widziałam. I właśnie w tym wieku według mnie jest najpiękniejszy. Chyba że masz z kilkanaście lat, wtedy to człowiek po 30 jest już stary.

nie sądzę, aby 80 była wiekiem na umieranie... nierzadko ludzie żyją dużo dłużej. poza tym co to w ogóle za wyliczenia, że starość od 60? Znam ludzi, którzy wyglądają w tym wieku jak rodzeństwo swoich dzieci i tak samo dobrze się czują.

googaify

Jak można mówić że Hugh Jackman to podstarzały amant. On teraz wygląda lepiej niż w wieku 30 lat. Jest cholernie seksowny , przystojny i ma piękne ciało no i ten cudny uśmiech. Przecież on ma dopiero 42 lata. Oj jak ja bym chciała z nim zgrzeszyć:)
A tak wogóle to kto pisze że młodość jest do 30. Chyba faktycznie jakiś nastolatek. Ja mam 32 lata i czuję sie jak nastolatka i tak tez wygladam. Życie zaczyna się po 30!!!:)

solita

dokładnie! a poza tym niektórzy mężczyźni są jak wino - im starsi tym lepsi. Często w wieku 20 lat są szarymi myszkami, chuderlakami, a po 40 mężnieją i robią się cholernie przystojni ;)

hdsr32

coo? nie będe cię karmić, więc bez komentarza.

bromc

Dla mnie Hugh jest mega super sexi ;p w reklamie Liptona wygląda na góra 25 lat ;)
zresztą on mi sie nawet po 70-ce będzie podobał
ma to coś :D nie tylko jest baaaardzo przystojny ale ma takie hmmm wewnętrzne ciepło :D tzn no wiem że nie znam go osobiscie i może tylko tak sympatycznie wygląda, ale tak mu "dobrze z ozu patrzy"
ja może nie jestem obiektywna bo od dawna jest moim ulubionym aktorem ale myślę, że "podstarzały amant" to już serio przesada, myślę, że wielu 20-latków mogłoby pozazdrościc mu sylwetki, urody, zwinności i w ogóle :D

SandraWilczyca

Każdy kiedyś będzie stary...
Hugh mimo że nie wygląda już na 20 lat , to nie potrzebuje tyle ,bo dla mnie im starszy tym bardziej seksowny!
;)

Tamilena

On jest boski !! ... w filmie Australia na jego widok miękną mi kolana :D:D:D:D żeby każdy facet w jego wieku tak wyglądał....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones