Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 437 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

wlasnie tak powinien wygladac prawdziwy mezczyzna, a nie jakies bibery! :) jeden z
najseksowniejszych aktorow a na widok jego klaty w xmenach miekna mi kolana:D oby jak
najwiecej go na ekranie :)

krolowa_sniegu_2

Zgadzam się :)

krolowa_sniegu_2

Mnie on się jakoś szczególnie nie podoba, co nie zmienia faktu, że go uwielbiam :)

krolowa_sniegu_2

ojj zgadzam się:)

krolowa_sniegu_2

Bejber to przy nim dziewica zgadzam się z tobą jest seksowny i bardzo dobrze gra o jego klacie to już nie mówiąc

krolowa_sniegu_2

również się zgadzam ;)

krolowa_sniegu_2

Klata klatą, a trening nóg to już nie łaska było robić..

krolowa_sniegu_2

Cudowny. Jak w Genezie Wolverine jest w samym białym podkoszulku i jeansach, to szczęka opada, aż mi się piszczeć chce. Uwielbiam takich męskich facetów.

Lokikel

Tak drogie panie ale większość z Was nie wie że ten Pan bierze dużo odżywek żeby mieć taką klate i pakuje na siłowni . Nie wiadomo jeszcze co tam bierze być może anaboliki . Znam wielu co przychodziło na siłownie i chcieli mieć szybko wielką klate to brali co popadnie tak samo jak van dame.
Ale i tak faktem jest, że trzeba mieć dobrą genetykę i chęci ,Poza tym respect bo ma gościu już 45 lat no ale to australijczyk , tam żyje się inaczej .

mszaf

Ma dużo kalorii w swojej diecie i oczywiście ćwiczenia. Jest aktorem, nie faszeruje sie odżywkami tylko ma osobistego trenera i dietetyka. To jest Hollywood.

użytkownik usunięty
krolowa_sniegu_2

A Biber nie jest przypadkiem jakieś 30 lat młodszy od niego? Dlaczego ludzie narzekając na dzisiejszych mężczyzn, porównują ich z chłopcami?

krolowa_sniegu_2

Zgadzam się w 100%

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones