Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 437 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Jednak kwestia jego beznadziejnosci nie tkwi w tym, ze jest zlym aktorem. Zle dobiera role. Kate i Leopold nie bylo wielkim kinem, ale ogladalo sie Jackmana duzo lepiej niz w x-menach , van-helsingach i innych nadajacych sie do spuszczenia razem z woda w toalecie bzudrnych filmach. Koles musi inaczej dobierac role, a moze sie okazac, ze to swietny aktor

zedisdeadbaby

Nie zgadzam sie z toba. Kate i Leopold oraz Van Helsing nie byly zlymi filmami. Mi sie oba bardzo podobaly. To zalezy od gustu. Moze nie byly bardzo ambitne ale fajnie sie je oglada wiec nie uwazam ze hugh zle dobiera filmy. PZDR

zedisdeadbaby

Taa powiedz jakiemuś wielbicielowi komiksów (np. mi), że x-men i van helsing to kicha to cię u....dusi, widocznie nie lubisz erkanizacji komiksów, spox, to napisz że ci sie niepodobają a nie że to kupa....

Yasiu

No właśnie. Osobiście jestem wilbicielką komiksów Marvel'a i uważam, że X-men wypadł bardzo dobrze. Hugh świetnie zagrał Wolverine'a. A ty nie mów po prostu, że gość jest do kitu. Każdy ma swój gust. Lepiej by to wypadło, gdybyś napisała: "według mnie" albo "moim zdaniem", a ty od razu: " Ten koleś jest beznadziejny.."

zedisdeadbaby

Moim skromnym zdaniem "X-Men" to dobry film, drugiej części niestety jeszcze nie widziałam, ale zamierzam w najbliższym czasie zobaczyć. Na pewno nie jest to film "do spuszczenia razem z wodą w toalecie", napisz, że nie lubisz tego typu filmów, a nie takie głupoty, że film jest bzdurny.

Veda12

No to Ariana zasiegaj po X-Mena 2 bo nie tyle, że jest wg mnie lepszy niż pierwsza część to niedługo wychodzi do kin część 3 :)

Szajba

Chyba zapomniałam wspomnieć, że już dwójkę widziałam:-) Całkiem fajny filmik, ale mimo wszystko nie podobał mi się na tyle, żeby dodać go do ulubionych. Chociaż trójkę chętnie obejrzę.
Pozdrawiam:-)

zedisdeadbaby

X-MAN to moj ulubiony film... zwykła zazdrosc!!!!!!!!!! Van Helsing nie był filmem oskarowym, ale mnie się ogolnie podobal....

zedisdeadbaby

H. Jackman.. Nie będę ukrywać: nie należy do moich ulubionych aktorów. Może i dlatego, że jego twórczość, jak do tej pory, jest w miarę jednolita, ale.. (zawsze jest jakieś ale;) Ale jako aktor rozrywkowego, jak i komercyjnego (ale chciałabym zauważyć, również dobrego) kina akcji wypada przekonywująco. Poza tym fajny z niego Rosomak.. (dla niewtajemniczonych - Wolverine;)

zedisdeadbaby

Zależy jak na to spojrzeć. Film X-men to moja ulubiona ekranizacja komiksu. Osobiście uważam, że Hugh wcielił się w postać Logana perfekcyjnie i nie widzę żadnego innego aktora w tej roli. Film jest na prawdę dobry. Rozumiem, że nie lubisz tego typu filmów, ale inni tak więc nie zgadzam się z tobą. Van Helsing. Film ze średnim scenariuszem, genialną reżyserią i świetna grą Hugha tworzy całość film godny uwagi.
Pozdrawiam.

zedisdeadbaby

Są gusta i guściki. Równie dobrze ktoś może powiedzieć, że Ty jesteś beznadziejny, bo poprostu mu się nie spodoba to co robisz. Co do x-men'ów i hellsing'a to tre filmy są dobre. Może ty lubisz inny rodzaj filmów. To już Twoja sprawa, ale żeby wypowiadać się o aktorze, że 'jest beznadziejny' bo nie podoba Ci się rola którą zagrał moim zdaniej jest troche śmieszne, o! :]

Satanika_2

Nie wyobrazam sobie kogos innego do roli Logana. Hugh ma klase i potrafi być zarówno bezlitosnym zabijakom, seksownym księciem, oraz mutantem pozbawionym pamięci. Hugh jest na prawde spoko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones