Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 473 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

...i nie tylko ja go tak oceniam ale i miliony kobiet na świecie, które gdy tylko widzą jakis film z nim w roli głównej- przyklejają nosy do telewizora (ja nie jestem wyjątkiem ;). JA CHCĘ HUGH'A !

Kirke

Zgadzam sie !!! Ja nie dawno mam bzika na jego punkcie (od czasu kiedy ,,przypadkowo" wlaczylam program, w ktorym lecial ,,X-Men 2" akurat byla scena kiedy [przez ,,W"] Wolverine wyciaga szpony) ja mam jakiegos fiola na punkcie fantastycznych filmow. No i pomyslalam ,,O ja!!! Ale super obejze sobie ,,kawalek"(a te ,,szpony " byly na poczatku jeszcze litery poczatkowe szly) no i .....w koncu obejzalam caly ;) no ale to bylo rok temu nie? Bo dwa lata temu byla premiera. No ale nie wiedzialam o co chodzi bo nie wiedzialam o tym filmie. Z nie cierpliwoscia czekalam na pierwsza czesc. Jezeli ktos chce sie podzielic wieksza wiedza na temat X-Men'a to prosze pisac na gg :8644346 pozdrowienia dla wszystkich fanowow X-Men'a i oczywiscie kogo???-Wolverine'a STANOWIEMY CALOSC DZIEWCZYNY!!!

Kirke

Ja też tak uważam... Boze jak ja bym choc raz chciała przytulic go do swojej pier....:D Szkoda ze ma zone;(

xclaudia

Kochana, kto by nie chciał... niestety wszyscy fajni faceci są już dawno zajęci i Hugh wyjątkiem nie jest :(

Hayne

Ehh to jest takie ciacho!! az slinka cieknie ... udal sie mamusi i tatusiowi...szkoda ze nie mozna masowo robic klonow ludzi bo ja bym sobie jego klona zamowila zeby mu masowac i myc w wannie plecki wielbic go godzinami sie na niego gapic:D:D:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones