Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 473 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Jackman powinienbył dostać Oscara za Źródło i pytanie czemu nie dostał. Jedna z lepszych ról jakie kiedykolwiek widziałem.A on dostawał nominacje do nagród MTV-porażka.

mati_mac

Powiedzmy sobie szczerze - Hugh wybitnym aktorem nie jest. Ale ma coś takiego w sobie.... coś, co nie pozwala mi się od filmów z nim oderwać. I nie chodzi tylko o wygląd;)

Ookami88

W źródle pokazał, że jest niesamowity. Jedna z lepszych ról męskich moim zdaniem.

Ookami88

a jacy są twoi wybitni aktorzy

użytkownik usunięty
mati_mac

Może i racja ale ten gośc : John C. McGinley ( Perry Cox ) twierdzi że on grac nie umie i nigdy ,prze-nigdy nie dostanie oskara .

jesli bedzie brał udział w beznadziejnych produkcjach, to tak. w Żródle faktycznie nieźle, pokazał, na co go stac. no ale nie x-meny i inne spidermany czy transformersy i smerfy.

kapral11

Na poważnie to Hugh gra w teatrze.

użytkownik usunięty
mati_mac

,,Źródło'' powinno było dostać Oscara za muzykę :)
http://www.youtube.com/watch?v=ihF_aXi-Huk

Creo90: To swoją drogą:)

mati_mac

Niestety (albo nie neistety :) ) podzielam zdanie przedmówców. Darzę Jackmana naprawdę dużą sympatią i są filmy, które obejrzałem tylko dla tego, że tam gra ale jeśli będzie brał udział w takich produkcjach to szybko się nagrody nie doczeka. Z wszystkich filmów jakie z nim widziałem, te które mogę nazwać ambitniejszymi to przede wszystkim "Źródło" i "Prestiż". Owszem jest dobrym aktorem ale nie dajmy się zwieść jego urokowi ;)

mati_mac

najwyraźniej otrzymała osoba lepsza od tego aktora...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones