Hugh JackmanI

Hugh Michael Jackman

8,6
79 473 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Jackman

Kieruję to pytanie do dziewczyn, czy nie uważacie, że on wygląda bosko? Pomimo tego, że może nie wszystkim się podoba jego gra aktorska ja nie mogę oderwać od niego wzroku. Pewnie dlatego uważam, że wszystkie filmy, w których grał są świetne;p

Asli

Po primo, czemu tylko do dziewczyn? Moze panowie tez maja cos do
powiedzenia na temat x)

Jest niezlym aktorem, do tego zajebiscie przystojnym, wiec milo jest zerkac
na ekran gdzie takie ciacho sie czai, no ale bez przesady, filmy z nim
<{niektore!}> nie sa uwazane za dobre dlatego ze SA dobre, czy dlatego ze
dobrze w nich zagral, tylko dlatego ze dobrze w nich wygladal x)

Olshia666

hugh jackman to najseksowniejszy facet na ziemi! moge sie na jego zdjecia patrzec godzinami! na dodatek zaadoptowal 2 dzieci ma zone ah...pozazdroscic! xD

Alicja444

Pozazdrościć żonie. Ale fakt, przystojny jest i aktor też z niego całkiem niezły.

użytkownik usunięty
Nina_Undomiel

Niezły aktor... I wygląda przebosko! przystojniak jakich mało:)
Póki co (a uwielbiam go od wielu lat) jest na u mnie niezagrożonej pozycji w rankingu przystojniaków. (Chociaż na chwilę obecną niewiele za nim, milimetry jest Sam Worthington, ale to tylko taka moja prywatna lista;) )

mmm.... ;]na mojej liście jest drugi ;p na pierwszym miejscu mam Dereka z Grey's Anatomy ;p

Conven

Ten post powyżej (o Worthingtonie milimetry za Jackmanem) to mój, usunęłam konto (bo syf mi się na nim straszny zrobił), ale jak widzę komentarz o Dereku to muszę się pochwalić, że jestem szczęśliwą dziewczyną chłopaka, który jest do niego bardzo podobny, tylko, że młodszy od Dempsey'a (23 lata) :D Ale na mojej liście facetów "z ekranu" Hugh wciąż niepodzielnie króluje na pierwszym miejscu:) Jeszcze ewentualnie na trzecim miejscu Toby Stephens w roli Rochestera z "Jane Eyre":)

Asli

To jest wręcz niespotykane, Hugh ma już 40+ lat, a wciąż wygląda świetnie. Dla mnie był, jest i będzie ucieleśnieniem klasycznego dżentelmena... dopóki nie zdejmie koszulki.
Nie chodzi tylko o jego ciało. Jest naprawde świetnym aktorem. Oczywiście zdarzyły mu się wpadki ("Kate i leopold" brrr), ale większość filmów z jego udziałem lubię

Asli

uważamy, uwazamy :D
Ciacho, że mniam mniam... :)))

Ligeja

i przezabawna scena z Australii, kiedy Nicole obserwuje, jak on się myje... haha :D

użytkownik usunięty
Ligeja

Czytam sobie wszystko na tym forum i nie mogę się z czymkolwiek nie zgodzić ;) Jednak mam wrażenie, że o Hugh Jackmanie powiedzieć idealny, wspaniały, przystojny... to jakby stwierdzić "szare" o czymś co jest śnieżno białe :) Tyle z mojej strony. ^^

Asli

Najprzystojniejszy z aktorów...mniam mniam!!!!

ania19790

Mrr...Ciacho! Obecnie mój numer jeden!!! Jeszcze do niedawna moim number one był Sean Patrick Flanery , lecz po obejrzeniu drugiej części Świętych z Bostonu już nie jest pierwszy. Hugh Jackman jest seksowny, przystojny, ma przepiękny usmiech i wogóle super ciałko. Pozazdrościc jego zonie.
Nie wiedziałam z nim duzo filmów bo dopiero od niedawna się nim interesuję, ostatnio ogladałam "Kod dostępu". Film nie za nowy, ale Hugh prezentował się wspaniale.

Asli

jest rewelacyjny..przystojny i jest wspaniałym człowiekiem..
super super super!!!

misag

No zdecydowanie potrafi wykorzystać swoją aparycję, ale też ma bardzo duże umiejętności aktorskie, długo szkolił się. Profesjonalista i człowiek, który naprawdę z sercem podchodzi do swojego fachu. Poza tym widać na making off, że nie jest nadętym bufonem jak bardzo wielu w tym fachu.

Abukashi

Jest zajebistym aktorem. Gra dobrze zarówno czarne charaktery, jak i "miłych" facetów. O urodzie nic nie mówię, bo aż się we mnie gotuje:P Może w przyszłości będę miała męża choć troszeczkę podobnego do niego:) nie obrażę się.

Asli

Jest seksowny,boski a przy tym świetnym aktorem i komikiem.To co zrobił na Oskarach,było świetne.Świetnie gra,uwielbiam na niego patrzeć.To ten typ faceta,który ma to coś.I pomimo upływu lat będzie świetnie wyglądał.

plistek43

P.S.świetne ma zdjęcie na avatarze.Takie seksowne;)Uroczy facet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones