PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849709}

Reminiscencja

Reminiscence
5,7 9 933
oceny
5,7 10 1 9933
Reminiscencja
powrót do forum filmu Reminiscencja

Momentami chwytał za emocje i całkiem dobrze łączył się w całość. Niemniej jednak przewidywalny, niewykorzystany potencjał - ten zalany przez wielką wodę świat jakoś nad wyraz sztuczny. A można by jakoś rozwinąć to uniwersum aniżeli potentaci vs biedni. Taka uboga incepcja, nie zaskakuje, ale oglądało się nawet przyjemnie.

ocenił(a) film na 4
Lachu_96

Dodać do tego troszkę więcej klimatu noir i więcej lub mniej Johna Constantine i byłoby całkiem spoko.

ocenił(a) film na 8
Lachu_96

Ja jeszcze widziałem w tym filmie coś z "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona".

ocenił(a) film na 6
Lachu_96

I właśnie te emocje które samemu można sobie dla każdego inne dopowiedzieć to chyba najmocniejsza strona tego filmu, do incepcji bym tego nie porównywał bo to całkiem inny film...

użytkownik usunięty
Lachu_96

Tez poczulem te emocje ! To najwiekszy atut tego filmu ! Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 9

A mnie film mnie urzekł, sci-fi, kryminał noir, romans i elementy kina akcji. Zgrabnie opowiedziana historia z klimatem, były emocje, film mnie wciągnął i ani chwili nie nudził, do tego fajnie przedstawiony "zatopiony" świat i fajnie przedstawiony wątek miłosny. Wiadomo, można by było to rozwinąć, wątki społeczne itd, ale film by musiał trwać ze cztery godziny. Dla mnie naprawdę dobry film, który zapamiętam.

użytkownik usunięty
tomasz1709

Dokladnie. Nic dodac i nic ujac !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones