PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612189}
7,1 126 989
ocen
7,1 10 1 126989
5,9 27
ocen krytyków
Chappie
powrót do forum filmu Chappie

w którą polecam się złapać. idealnie oddaje film, w którym nic nie kojarzy się z oczywistością.

niby wszystko w tym filmie już było, wszystko wydaje się sztampowe ale kiedy film zaczyna się rozkręcać nic już takim nie pozostaje.. widziałem urywek zwiastunu i wiedziałem na co idę( spoko fabuła - dobry temat, reżyser fajny - wizjoner) jak się jednak, nie doceniłem tego dzieła i jak się później okazało byłem w błędzie, a z każdą kolejna chwilą w obłędzie. obsada, muzyka obłędna, sceny i krajobrazy nietypowo nieamerykańskie(tego akurat się spodziwałem ;), i ten klimacik absurdu... nie wspominając już o dziwnie i zaskakująco poprowadzonej fabule, i tych dziwnych stanach emocji.. aż sam byłem sobą zdziwiony.. jeśli wychodzi się z sali kinowej z uczuciem lekkiego pozytywnego zdezorientowania i myślą " kurde szkoda że to już koniec i że znowu trzeba bd dłuuugo czekać na taki film" to chyba oznacza że film był dobry

a i solidnie pokrzywiony

ocenił(a) film na 9
Krzysztof421

Fajna recenzja .
Jeśli moge to dodam . W tym filmie pokazano również że tak zwany margines społeczny może także dysponować pozytywnymi wartościami a jednocześnie ludzie na wysokich stanowiskach mogą być pozbawieni moralnych podstaw .

ocenił(a) film na 8
limpfan

W pełni popieram. Film bardzo dobry,z wielką dawką humoru,dobrymi efektami i niezłą muzyką. Nie wiem,czego ludzie się czepiają

ocenił(a) film na 9
Gladiator1000

Tytuł nieadekwatny do zarąbistości tego filmu.
Oj długo trzeba szukać filmu z ostatnich lat,który tak dobrze działał na różnorakich emocjach.

ocenił(a) film na 8
mackal83

To prawda :)

ocenił(a) film na 9
mackal83

Jeden z najlepszych filmow SF ostatniego 10ciolecia .to ocena krytykow 5,8 to swiadczy jedynie jak klamia .

ocenił(a) film na 9
limpfan

Najlepszy film SF z tych "nowych" jaki obejrzałem od kilku lat . Polecam .

ocenił(a) film na 9
astral_ghoust

Gdyby autor lepiej dopracował scenariusz pod kątem osobowości postaci ludzkich to mógłby być film nawet na 10.

limpfan

Dla mnie wszystko było przerysowane.

ocenił(a) film na 8
limpfan

Pokrzywione to są ich teledyski. :D

https://www.youtube.com/user/ZEFRECORDZ/videos

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones